Lokal na sprzedaż Toruń - 112/4957/OLS

Stare Miasto, św. Katarzyny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
8 048,39 PLN
Powierzchnia
62 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Gastronomiczne, Biurowe, Medyczne, Inne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Dostępne od
2021-08-18
Numer oferty
112/4957/OLS

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy znajdujący się w pobliżu Rynku Nowomiejskiego, przy jednej z głównych ulic toruńskiej starówki - bardzo duży ruch pieszych.

Powierzchnia użytkowa lokalu to 61,49m2, wraz z toaletą 2m2. Dodatkowo w głównym pomieszczeniu znajduje się antresola o powierzchni 18m2, co znacznie zwiększa metraż. Istnieje możliwość budowy drugiej antresoli ok 12m2. Kompleksowo remontowany 4 lata temu.


Lokal z przeznaczeniem na salon fryzjerski, kosmetyczny, kancelarię, biuro, mały magazyn, jak również, przy niedużym nakładzie finansowym można go przekształcić na luksusowy apartament ok 90m2 z dwiema antresolami (dwie sypialnie 15m2, 12m2, toaleta i sauna), na dole aneks kuchenny i salon ok 55m2.
Lokal jest klimatyzowany i jest doprowadzony gaz ziemny.
Lokal nie posiada okien, jedyne doświetlenie lokalu, to świetliki w suficie. Brak witryn. Wejście do lokalu poprzez korytarz kamienicy. Obecnie przeznaczenie lokalu, to lokal użytkowy niemieszkalny.
Opłaty miesięczne do wspólnoty to kwota ok 200 PLN, a roczny podatek od nieruchomości ok 1300 PLN.

Lokal własnościowy z KW.

Cena do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej