Lokal na sprzedaż Toruń - 95/4957/OLS

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
640 000 PLN
Cena za m2
8 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Dostępne od
2019-10-28
Numer oferty
95/4957/OLS

Opis nieruchomości

Lokal na pierwszym piętrze przy samej ulicy Szerokiej - Topowa lokalizacja, w wyremontowanej kamienicy.
Powierzchnia użytkowa to 80m2, w układzie przechodnim. Lokal składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. W kamienicy na pierwszym piętrze, nadający się na wszelkie usługi, ale również na mieszkanie, apartamenty pod wynajem, hostel etc. 

Lokal przeszedł kapitalny remont (nowe tynki, elektryka, hydraulika, nowe okna, posadzki, łazienka z WC, wyposażona kuchnia,

ogrzewanie: centralne miejskie z sieci plus dodatkowo piece na wkładki elektryczne (druga taryfa)

Lokal osobno opomiarowany. Zarządzany przez wspólnotę, do której odprowadzane są niskie opłaty 400 zł/miesięcznie.  W kamienicy w innych lokalach prowadzona jest działalność gospodarcza

Lokal jest pięknie wykończony, posiada oryginalne sztukaterie na  sufitach, na których zachowane zostały historyczne ręczne dekoracje, wysokość ok 4,20m! 

Lokal  ze względu na lokalizację jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Miejsce idealne na Reprezentacyjną siedzibę Firmy, Kancelarię Adwokacką, Biura Banku, Fundacji, Gabinet, Galerię sztuki etc.

W przypadku pytań proszę o kontakt, odpowiem na wszelkie pytania 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Witryna: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej