Lokal na sprzedaż Łysomice - 3587

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
1 734,10 PLN
Powierzchnia
865 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
2005
Numer oferty
3587

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona w centrum miejscowości Łysomice, zabudowana obiektem handlowo – usługowym, trzy kondygnacyjnym na sprzedaż.

Nieruchomość położona na działce o powierzchni 866 m2, przy głównej drodze, doskonale widoczna z trasy nr 1 Toruń – Gdańsk.
Budynek oddany do użytkowania w październiku 2005 roku.

Parter stanowi powierzchnia handlowa, 314,64 m2 z witryną oraz zapleczem sklepowym. Przez lata funkcjonował sklep spożywczy samoobsługowy. Do powierzchni parteru przynależy również garaż z bramą segmentową o powierzchni 30 m2.
Wejście główne od strony ulicy.

Pierwsze piętro to powierzchnia użytkowa 302,4 m2. Wejście z oddzielnej klatki schodowej usytuowanej z boku budynku. W chwili obecnej wynajęte.

Drugie piętro o powierzchni 218,0 m2 z wejściem z klatki schodowej opisanej powyżej, w stanie deweloperskim.

Ponad to nad całością poddasze nieużytkowe o wysokości ok. 220 cm.

Budynek wybudowany z pustaka suporeks, docieplony styropianem grubości 15 cm, otynkowany, nie malowany, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie olejowe, kanalizacja miejska.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, doskonale położony w centrum miejscowości, wszystkie witryny bardzo dobrze widoczne, 10 km do centrum Torunia.

Cena netto 1 500 000 zł

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Rolety: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej