Lokal na wynajem Toruń - 551/4957/OLW

Grudziądzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
30,10 PLN
Powierzchnia
116,26 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
12
Kaucja
1
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2019
Dostępne od
2020-02-27
Numer oferty
551/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń Grudziądzka

Opis nieruchomości

LOKAL WYSOKIEJ KLASY W NOWOCZESNYM PAWILONIE !!!

Lokal o powierzchni około 150 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Wraz z innymi lokalami stanowi miejsce usług i handlu (m.in. supermarket, sklepy, apteka, przychodnie lekarskie). Otoczenie pawilonu stanowią liczne miejsca parkingowe. Dodatkowo, bliskość zabudowy mieszkaniowej w okolicy, zapewni dużą klientelę. Niedaleko ma miejsce także arteria komunikacyjna osiedla, co stanowi łatwy dojazd do budynku. Usprawnia to również komunikacja miejska - tramwaje i autobusy (w pobliżu przystanek autobusowy).

Lokal składa się z jednej dużej powierzchni, którą można wykorzystać w dowolny sposób oraz dwóch wydzielonych pomieszczeń dla osób funkcyjnych. Konstrukcja słupowa obiektu umożliwia dowolną konfigurację ścian działowych. Wnętrze jest zadbane a jej estetyki dopełnia bardzo ładna podłoga z kafli gresowych. Sufity są podwieszane na wysokości 2,70 m. Lokal posiada dużą witrynę wystawową/reklamową i jest bardzo dobrze doświetlony światłem naturalnym.

Lokal nadaje się na siedzibę firmy o profilu biurowo-usługowym. 

Udogodnienia stanowią monitoring całego budynku, ochrona zapewniająca bezpieczeństwo. Zapewniona jest także toaleta oraz zaplecze socjalne.

W skład kosztów najmu wchodzą:
- czynsz najmu netto według oferty
- ogrzewanie według wskazań podzielników,
- prąd (licznik przepisywany na najemcę),
- woda według wskazań podlicznika.

Dogodny dojazd i parking. Liczne darmowe miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja ze względu na dobry wyjazd w kierunku na trójmiasto.


W pobliżu przystanki komunikacji publicznej, autobus, tramwaj. 

Parametry dodatkowe

 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Internet: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Witryna: Tak
 • Powierzchnia witryny: 24
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 270
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej