Toruń

Bielawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 468,08 PLN
Cena za m2
28 PLN
Powierzchnia
123,86 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
jednomiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
2
Nazwa budynku
Biurowiec
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2015
Dostępne od
2019-08-19
Numer oferty
495/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** KOMFORTOWY, NOWY LOKAL NA WYNAJEM W NOWOCZESNYM BIUROWCU W TORUNIU !!! ***

Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe do wynajęcia w dwukondygnacyjnym budynku z 2015r o powierzchni około 1000m2 położonym na osiedlu Bielawy. Budynek wraz z parkingiem na 43 samochody !

Dostęp do budynku i parkingu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Budynek jest oddalony zaledwie 15 minut od centrum Torunia i 7 minut od zjazdu na autostradę A1 w Lubiczu. Nieruchomość jest również dostępna jest dla osób podróżujących komunikacją miejską.  Do dyspozycji nowocześnie wyposażona sala konferencyjno – szkoleniowa z zapleczem multimedialnym oraz pomieszczeniem kuchenno – socjalnym do czasowego wynajmu. 

Oferowany lokal do wynajęcia mieści się na parterze biurowca o pow. 123,86m2 z własnym niezależnym wejściem w wysokim standardzie materiałów wykończeniowych. Wnętrze utrzymane wg wysokich standardów wykończeniowych z zachowaniem nowoczesnej stylistyki architektonicznej. Lokal składa się z kilku otwartych pomieszczeń o powierzchniach odpowiednio:
- główna sala o pow 71m2
- salka konferencyjna wraz z kuchnią 15m2,
- gabinet 24m2,
- sekretariat 12m2

Umeblowanie widoczne na zdjęciach może być dostępne w dodatkowej cenie (FV).

Obiekt wyposażony w system kontroli dostępu: dostęp całodobowy, z możliwością dowolnej konfiguracji osób uprawnionych począwszy od pierwszych drzwi wejściowych poprzez przejście przez strefę wewnętrzną i drzwi do poszczególnych biur, Karty dostępowe wydawane bezpłatnie przy założeniu do 3 osób na jedno pomieszczenie biurowe, zamontowany system alarmowy

Minimalny okres wynajmu wynosi 24 miesiące.

Istnieje możliwość zapewnienia dodatkowo odpłatnej obsługi biura firmy (m.in. odbieranie i łączenie połączeń przez centralę, odbiór i wysyłka korespondencji wraz z ewidencją, ksero, bindowanie itp. – zakres do uzgodnienia).
Istnieje także możliwość zapewnienia dodatkowo odpłatnej usługi serwisu sprzątania pomieszczeń.

Cena 30zł/m2 netto + stała opłata eksploatacyjna 7zł/m2 + prąd według zużycia + opłata za łącza telekomunikacyjne
(składowe kosztów eksploatacyjnych to woda, ogrzewanie, chłód pasywny, wentylacja mechaniczna, wywóz śmieci, oświetlenie zewnętrznego, odśnieżanie)
Kaucja jednomiesięczna. 

Zapraszamy do kontaktu

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 270
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Tramwaj, PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Mobile:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej