Lokal na wynajem Olsztyn - 382125

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
41,61 PLN
Powierzchnia
144,20 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Medyczne
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2002
Numer oferty
382125

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy na wynajem położony na parterze budynku wielopiętrowego z lokalami użytkowymi na piętrach i parterze.

Nieruchomość jest położona pomiędzy ul. Warmińską i ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie. Lokal na parterze w budynku w zabudowie zwartej, kilkukondygnacyjnym, z parterem użytkowym, podpiwniczony, posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizację, gaz, centralne ogrzewanie, klimatyzację.

Lokal o powierzchni 144,2 m2 składa się z trzech pomieszczeń usługowych, pomieszczenia socjalnego oraz wc. Główne wejście do lokalu od ul. Warmińskiej.

Lokal w ostatnich latach był wykorzystywany jako lokal biurowy.

Czynsz najmu: 6 000 zł netto plus media (opłaty licznikowe)

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej