Toruń

Na Skarpie, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
150 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Inne
Nazwa budynku
pawilon
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-07-01
Numer oferty
744/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń Na Skarpie Kosynierów Kościuszkowskich

Opis nieruchomości

Lokal o pow. 150 mkw  w dużym i znanym w Toruniu pawilonie handlowo - usługowym w dzielnicy Rubinkowo  Skarpa - największe skupisko ludności we wschodniej części miasta Torunia (razem około 90 tys. mieszkańców).

Lokale w bezpośrednim sąsiedztwie to znane marki i sieciówki, dyskont spożywczy, apteka, ubezpieczenia, poczta, restauracja etc. 

Aktualnie lokal  posiada 2 wejścia (jedno z przodu od ulicy, drugie z tyłu dla dostaw), pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność + duże witryny. Można dowolnie aranżować wnętrze i podzielić lokal na dwa mniejsze z wejściami od ulicy.

Przed samym budynkiem wiele bezpłatnych miejsc parkingowych oraz inne lokale handlowo usługowe - bardzo dobra lokalizacja stanowiąca od wielu lat bardzo znany kompleks handlowo - usługowy Na Skarpie.

Budynek odnowiony i po całkowitym remoncie w 2009 r.. Wszelkie naprawy i remonty są prowadzone na bieżąco. Lokal będzie wolny do przekazania nowemu najemcy od 1 lipca 2022. 

Wysokość lokali nie mniejsza niż 3 m. Pomieszczenia o wysokim standardzie - gres szkliwiony i kafle, gładzie, podwieszany sufit, klimatyzacja. 

Ogrzewanie obiektu poprzez piec dwufunkcyjny gazowy. Dowolność w aranżacji pomieszczeń obiektu, dzięki konstrukcji słupowej obiektu (słupy co 6m).

Dojazd do lokali bezpośrednio z ulicy lub od tyłu budynku do rampy wyładunkowej.
Cena netto 50 zł /m2 plus Vat 23 % plus koszt zużycia mediów (woda, śmieci, prąd, gaz).
Cena podlega negocjacji w zależności od warunków przyszłej umowy najmu.

W razie chęci zobaczenia lokalu proszę o kontakt z osobą prowadzącą.
Zapraszamy do prezentacji

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej