Lokal na wynajem Toruń - 632/4957/OLW

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
618,64 PLN
Cena za m2
38 PLN
Powierzchnia
16,28 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
25
Kaucja
jednomiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Biurowiec
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2021-04-19
Numer oferty
632/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** KOMFORTOWY, NOWY LOKAL NA WYNAJEM W NOWOCZESNYM BIUROWCU W TORUNIU !!! ***

Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe do wynajęcia w dwupiętrowym budynku o powierzchni około 1000m2 położonym na osiedlu Mokre. Budynek wraz z parkingiem na 50 aut dla pracowników i klientów! Do centrum miasta zaledwie 4,5 km. Do trasy wylotowej na Gdańsk 1,5 km, do wjazdu na autostradę 8 km.

Nowo wyremontowany budynek biurowy, WYSOKI STANDARD, - zdjęcia w ofercie są poglądowe i przedstawiają możliwą do zaaranżowania powierzchnię. Istnieje możliwość wynajęcia mniejszych powierzchni biurowych jak i dodatkowych powierzchni o łącznym metrażu 900-1000 m2

Oferowany lokal do wynajęcia ma pow. 16,28 m2 i mieści się na parterze budynku, jest po remoncie. Można wynająć od zaraz. Jedno duże pomieszczenie. W lokalu jest wentylacja i światłowód, przy czym operatora światłowodu wybiera się samodzielnie i podpisuje umowę we własnym zakresie i na własny koszt. Wynajmujący wymaga wpłacenia przy podpisaniu umowy jednomiesięcznej kaucji.


Dostęp do budynku i parkingu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Budynek jest oddalony zaledwie 10 minut od centrum Torunia. Nieruchomość jest również dostępna dla osób podróżujących komunikacją miejską.  Do dyspozycji nowocześnie pomieszczenia biurowe o różnych metrażach i innych rozkładach na każdej kondygnacji. 

Koszt najmu:

Cena Najmu NETTO 38zł /m2 w tym zryczałtowane koszty eksploatacyjne 5 zł za m2 (w tym ogrzewanie, woda, prąd) + wywóz śmieci 10zł m-c
Czyli łącznie za wszystko niezależnie od miesiąca najemca będzie płacił 619 zł plus 23%.
Opłata do biura jednomiesięczny czynsz najmu.

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 280
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 5
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej