Lokal na wynajem Toruń - 608/4957/OLW

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
735 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
21 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
dwumiesieczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1960
Dostępne od
2020-09-21
Numer oferty
608/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń

Opis nieruchomości

Poszukujesz atrakcyjnego, energooszczędnego biura na wynajem ? Liczne miejsca postojowe? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta lokalu na wynajem w dzielnicy Bielawy, w odrestaurowanym parterowym budynku biurowym z miejscami postojowymi.

Przedmiotem najmu jest pomieszczenie biurowe wynoszące 21 m2 .
Pomieszczenie wykonane w standardzie: płytki na podłodze, sufity podwieszane, oświetlenie wejścia pod telefon i internet.
Do dyspozycji najmującego jest tez wspólna kuchnia oraz toalety.

Budynek jest z lat 60-tych, ale przeszedł całkowita renowacje łącznie z okablowaniem elektrycznym, zamontowano rekuperację, niezbędną w prawidłowej wentylacji pomieszczeń (tzw. wentylacja wymuszona) w budynku, to znaczy wymiany brudnego na czyste powietrze.
Ogrzewanie jest gazowe ustawione na optymalną temperaturę 23 Celcjusza w każdym z pomieszczeń najmowanych. Energia elektryczna rozliczana według swojej własnej strefy, każde jest osobno opomiarowane.
W standardzie budynku przy wynajmie jest zapewniony internet Wifi, jednakże jest możliwość podłączenia do światłowodu. Każdy z Najmujących ma zapewnione 1 miejsce postojowe oraz w koszcie najmu grawera z tablicą (wielkość A 4) będącą umieszczoną na wejściu do budynku.
Budynek jest podłączony do ochrony, a alarm jest załączany na cały budynek automatycznie w nocy, nawet jeśli ktoś jej nie włączy przy wyjściu z budynku.


Koszty najmu to : 35 zł za m2 netto , kaucja wymagana 2 miesięczna oraz ryczał za media 200 zł /na miesiąc + prąd zgodnie z zużyciem.
Usługa pośrednictwa najmu jest płatna.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 265
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 7
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Marta Blim

Marta Blim

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej