Lokal na wynajem Łysomice - 360773

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Parking podziemny
Tak
Rodzaj budynku
Sklep
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2005
Numer oferty
360773

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 314 m2 na wynajem, położony w centrum miejscowości Łysomice, stanowiący parter obiektu handlowo – usługowego, trzy kondygnacyjnego.

Nieruchomość położona na działce o powierzchni 866 m2, przy głównej drodze, doskonale widoczna z trasy nr 1 Toruń – Gdańsk.
Budynek oddany do użytkowania w październiku 2005 roku.

Parter stanowi powierzchnia handlowa, 314,64 m2 z witryną oraz zapleczem sklepowym. Przez lata funkcjonował sklep spożywczy samoobsługowy. Do powierzchni parteru przynależy również garaż z bramą segmentową o powierzchni 30 m2.
Wejście główne od strony ulicy.

Budynek wybudowany z pustaka suporeks, docieplony styropianem grubości 15 cm, otynkowany, nie malowany, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie olejowe, kanalizacja miejska.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, doskonale położony w centrum miejscowości, wszystkie witryny bardzo dobrze widoczne, 10 km do centrum Torunia.

Czynsz najmu: 6 tys. zł netto plus koszty eksploatacyjne.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Kraty: Tak
  • Rolety: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej