Lokal na wynajem Toruń - 626/4957/OLW

Bydgoskie Przedmieście, Bydgoska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Cena za m2
40,63 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
jednomiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Willa
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1926
Dostępne od
2019-08-01
Numer oferty
626/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** LOKAL BIUROWY W PAŁACYKU W CENTRUM TORUNIA dostępny od zaraz****

Jedyny taki lokal w odrestaurowanym pałacu o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od centrum Starówki z własnymi miejscami parkingowymi. 
Lokal położony w pięknym prestiżowym pałacyku, w której obecnie mieszczą się liczne siedziby znanych firm z sektora finansowego, usługowego etc. Niebywałą zaletą jest położenie budynku w estetycznym otoczeniu parku i terenów spacerowych, bulwaru.  Budynek przeszedł generalny remont i stanowi obecnie prestiżową siedzibę wielu firm. 

Przedmiotowy lokal mieści się na piwnico-parterze budynku o powierzchni 32m2. Lokal wyposażony w sufity podwieszane z oświetleniem, roletki na oknach, instalację elektryczną, grzewczą, sieć komputerową. Podjazd dla niepełnosprawnych. W budynku jest doprowadzony światłowód orange.
 
Lokal idealny na gabinet prezesa, dyrektora jako całość typu open space bądź z możliwością podzielenia ściankami na osobne mniejsze pomieszczenia. dwa wc na kondygnacji współużytkowane z innymi dwoma biurami. Brak aneksu kuchennego.
 Przed budynkiem parking z licznymi darmowymi miejscami parkingowymi. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Możliwość reklamy na ścianie budynku. 
Rzuty architektoniczne dostępne w biurze.

Oferta na wyłączność. TYLKO w naszym biurze. 
Zapraszam do prezentacji.
Cena netto plus VAT 23% + prąd + ogrzewanie + woda

 POLECAM !!!!

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 265
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej