Lokal na wynajem Toruń - 615/4957/OLW

Chełmińskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 960 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
399 m2
Minimalny moduł (m2)
144.5
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
11
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
11
Kaucja
jednomiesieczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1975
Dostępne od
2021-01-28
Numer oferty
615/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń Chełmińskie Przedmieście
 

Opis nieruchomości

Poszukujesz nieruchomości na działalność gospodarczą, dwukondygnacyjna z częścią magazynową? Do dyspozycji masz ok. 400 m2 wraz z częścia magazynową w centrum miasta. Własne miejsca parkingowe w około budynku. Atrakcyjna lokalizacja na pograniczu Chełmińskiego Przedmieścia a Mokrego z wyjazdem na Gdańsk i Warszawę. W około budynku pełna infrastruktura handlowa i komunikacyjna.
Zainteresowała cię oferta? To zapraszam do zapoznania się z nią do końca.

Przedmiotem najmu jest budynek z funkcją biurowo-handlowo-magazynową. Budynek po części ogrodzony, bramy otwierane na pilota, całość jest monitorowana, z możliwością podłączenia do systemu alarmowego z kodem dostępu. Stan budynku bardzo dobry. Położony jest w bardzo popularnej części handlowej Torunia, gdzie znajduje się duże natężenia ruchu pieszych jak i ruchu komunikacyjnego. W około restauracje, banki, liczne szkoły, przedszkola, centrum handlowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, liczne sklepy i biura usług.

Na nieruchomość składa się :
PARTER :
= sala sprzedażowa z bardzo duża witryną (ok. 7m witryny) o pow. 128,60m2
= z zapleczem socjalnym i ciągiem komunikacyjnym z osobnym wyjściem na zewnątrz jak i z wejściem do piętro, razem ok 145m2
(patrz zdjęcie rzutu)
oraz przejściem wewnętrznym do części magazynowej( magazyn ok. 101m2), ogrzewanej, z pomieszczeniem pomocniczym, podłączonym osobnym systemem alarmowym, dojściem do wody i siły.

PIĘTRO: o powierzchni użytkowej 144,5 m2 składa się na 7 pomieszczeń o powierzchniach :
= sekretariat: ok.40 m2,
= sala szkoleń: 40 m2,
= pokój dyrektor ok.17m2, g
= gabinet prezesa ok. 23m2, z
= zaplecze socjalne z wc i pomieszczeniem gospodarczym 24,5m2

Oferta najmu jest dostępna od zaraz. Potrzebujesz tylko jedno piętro lub sale sprzedaży i magazyn. Jest możliwość wynajmu części lokalu. Jest też możliwość wynajmu osobno pietra i parteru.


Bardzo dobra okazja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na wiele branż działalności gospodarczych np: oddział banku, telefonii komórkowej, biura projektowe, rachunkowe, informatyczne, księgowe, prawnicze itp. nawet odział szkoły czy przedszkola.
Jest też możliwość wynajmu osobno pietra i parteru.

Koszty najmu: 40 zł netto /m2 plus koszty prądu, ogrzewania, wody.

Masz więcej pytań, zadzwoń i umów się na spotkanie, ta oferta nie będzie długo dostępna.
Usługa biura nieruchomości jest płatna.

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Rolety: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Witryna: Tak
 • Powierzchnia witryny: 7
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Podnoszone podłogi: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 3
 • Pow. magazynowa: 100
 • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej