Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 PLN
Cena za m2
48,84 PLN
Powierzchnia
43 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Inne
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Kaucja
1
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2019-10-30
Numer oferty
519/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** KOMFORTOWY LOKAL NA WYNAJEM NA STARÓWCE ***

Lokal na wynajem o funkcji usługowo-handlowej lub biurowej na Starówce Torunia przy głównej, ruchliwej ulicy, z dużymi witrynami skierowanymi w stronę ulicy. Lokal w dobrej lokalizacji, z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlową lub biurową.
Parter, nieruchomość o powierzchni 43 m2, podzielona na 1 duże pomieszczenie w stylu open space - dodatkowo pomieszczenie socjalne, łazienka z WC. Budynek odnowiony w 2015 r., wysokość lokalu 3 m. Ogrzewanie gazowe na podstawie podlicznika. Dowolność w aranżacji pomieszczeń. Duży parking. dojazd do lokalu bezpośrednio z ruchliwej ulicy.
Cena czynszu najmu - brutto 2100,00 PLN,  + woda, prąd i gaz według zużycia. 
 

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Rolety: Tak
  • Witryna: Tak
  • Powierzchnia witryny: 9
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Pow. magazynowa: 2
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej