Lokal na wynajem Toruń - 603/4957/OLW

Chełmińskie Przedmieście, Szosa Chełmińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Kaucja
4000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2018
Numer oferty
603/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń Chełmińskie Przedmieście Szosa Chełmińska

Opis nieruchomości

= Krótko

Osiedle Chełmińskie Przedmieście, samodzielny lokal handlowo-usługowy z dużymi witrynami widocznymi z ulicy o pow. 50 m2.
Zlokalizowany jest na parterze prestiżowego osiedla, w samym sercu Torunia idealny na sieciowy sklep, gabinety kosmetyczne l siedzibę firmy lub biura, szkolenia, aptekę, spa etc.

= Dla kogo?

Dla bardzo wymagającego klienta, który chce prowadzić własną działalność na prestiżowym osiedlu i korzystać z uroków Chełmińskiego Przedmieścia i mieć lokal przy samej głównej ulicy Szosa Chełmińska w Toruniu.

= Atuty?

Doskonała lokalizacja z bardzo dużą liczbą potencjalnych klientów. Bardzo widoczny z głównej ulicy.
Pięknie zagospodarowana zieleń na podwórzu oraz wokół budynku. Nowoczesne budownictwo. Monitoring osiedlowy. Miejsce parkingowe w cenie.

= Czy to lokal da Ciebie?

Jeżeli zależy Ci na prestiżowym lokalu na wyjątkowym osiedlu, bardzo widocznym z dużymi witrynami prawie na całej jego szerokości, to jest to oferta dokładnie dla Ciebie.
Oddzielna sala sprzedaży z pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowych pomieszczeń w układzie lokalu. Obecnie jedna duża toaleta i dużo pomieszczeń biurowo - magazynowych. Główna sala sprzedaży ma ok 45m2.

= Co w okolicy?

Nieruchomość znajduje się w samym sercu prestiżowego i cenionego osiedla, w budynku bardzo dużo mieszkańców i co za tym idzie - potencjalnych klientów. W koło dużo firm. Do centrum miasta zaledwie 1,5 km, a do UMK 2 km.

= Koszty?

Cena Najmu NETTO (3500 PLN) + czynsz administracyjny około 500 PLN (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci, 1 miejsce parkingowe i inne) + opłaty za zużyte media

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej