Lokal na wynajem Toruń - 552/4957/OLW

Bydgoskie Przedmieście, Bydgoska 1

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Cena za m2
21,82 PLN
Powierzchnia
55 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Dostępne od
2020-04-01
Numer oferty
552/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** PIĘKNY KLIMATYCZNY LOKAL BIUROWY NA PODDASZU PAŁACYKU W CENTRUM TORUNIA !!! ****

Jedyny i niebywały taki lokal w odrestaurowanym pałacu o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od centrum Starówki z własnymi miejscami parkingowymi. 
Lokal położony w budynku - pięknym prestiżowym pałacyku, w której obecnie mieszczą się liczne siedziby znanych firm z sektora finansowego, usługowego etc. Niebywałą zaletą jest położenie budynku w estetycznym otoczeniu parku i terenów spacerowych, bulwaru.  Budynek przeszedł generalny remont i stanowi obecnie prestiżową siedzibę wielu firm.

Przedmiotowy lokal mieści się na poddaszu z urzekającym widokiem na Wisłę od strony południowej. Kręte schody prowadzące do lokalu. Powierzchia 55m2 choć po podłodze ok. 64m2, dodatkowo "bonus" w postaci pomieszczenia z przeznaczeniem na np. na archiwum o pow. ok 39m2 lecz o wysokości ok 1,60. 
Lokal posiada okna dachowe, klimatyzację, jest wyposażony we wszystkie potrzebne instalacje. 
Lokal idealny na gabinet prezesa, dyrektora jako całość typu open space bądź z możliwością podzielenia ściankami na osobne mniejsze pomieszczenia. Na podłodze panele, na ścianach i suficie gładzie malowane na biało. Pomieszczenie socjalne i wc na niższej kondygnacji współużytkowane z innymi dwoma biurami.
 Przed budynkiem parking z licznymi darmowymi miejscami parkingowymi. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Oferta na wyłączność. TYLKO w naszym biurze. 
Zapraszam do prezentacji.

 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej