Lokal na wynajem Toruń - 383194

Koniuchy, ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
45,45 PLN
Powierzchnia
55 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Numer oferty
383194

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania Państwu dwa lokale użytkowe 54,6m2 oraz 55,4 m2.

Lokale handlowo-usługowe mieszczą się w nowym, nowoczesnym apartamentowcu, znajdują się w parterze budynku wielorodzinnego, bezpośrednio przy głównej ulicy, z dostępem do miejsc parkingowych usytuowanych przy budynku. Teren o dużym natężeniu ruchu pieszego, samochodowego oraz rowerowego.
W najbliższym sąsiedztwie: Biedronka, market budowlany (w niedalekiej przeszłości ma zostać rozbudowany i przekształcony w Castoramę), przy których również znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Każdy lokal ma wydzieloną część usługową oraz zaplecze sanitarne (WC, łazienka, itp.). Możliwość dowolnej aranżacji lokalu. Ogrzewanie poprzez kaloryfery tradycyjne z miejskiego wodociągu. Fasada lokali szklana trzyszybowa ze stolarką aluminiową.

Lokale zostaną przygotowane w stanie deweloperskim - wylane podłogi, na ścianach tynki gipsowe, rozprowadzenie elektryki i kanalizacji w każdym lokalu. Istnieje możliwość wykończenia lokalu w wyższym standardzie, kwestia do uzgodnienia.

Wysokość lokali: 2,50-2,70m.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT, opłaty za media (wodę, prąd, ogrzewanie, internet) oraz czynsz płacony do wspólnoty.

Okres wynajmu min. 2 lata

Kaucja zabezpieczająca dwumiesięczna.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 270

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej