Toruń

Bydgoskie Przedmieście, Bydgoska 1

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 860 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
62 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1926
Numer oferty
771/4957/OLW

Opis nieruchomości

Lokal przy ul. Bydgoska 1  w Toruniu wolny od zaraz.

Lokal w odrestaurowanym budynku komercyjnym o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od centrum starówki z własnymi miejscami parkingowymi (dodatkowo płatnymi).  Obecnie mieszczą się tam liczne siedziby znanych firm z sektora finansowego, usługowego, informatycznego etc. Niebywałą zaletą jest położenie w estetycznym otoczeniu parku miejskiego, terenów spacerowych i bulwaru. Budynek przeszedł generalny remont. 

Przedmiotowy samodzielny lokal mieści się na pierwszym piętrze o powierzchni 62m2. Lokal wyposażony w dwa klimatyzatory, sufity podwieszane z oświetleniem, roletki na oknach, instalację elektryczną, grzewczą, sieć komputerową. Lokal ten posada klimatyczne skosy i widok na Wisłę oraz tereny zielone. Ma powierzchnię całkowitą (po podłodze) 62m2 przy czym sama powierzchnia użytkowa lokalu bez skosów to 36m2.
 
Lokal idealny na oddział firmy,  biuro, usługi lecz nie posiada dostępu do wody i możliwości podłączenia.  Aneks kuchenny i wc na kondygnacji współużytkowane z innymi biurami.

Przed budynkiem parking z licznymi darmowymi miejscami parkingowymi. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy. 
Możliwość reklamy na ścianie budynku. 
Rzuty architektoniczne dostępne w biurze.
Oferta na wyłączność. TYLKO w naszym biurze. 
Zapraszam do prezentacji. 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej