Lokal na wynajem Orle - 576/4957/OLW

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
27,40 PLN
Powierzchnia
730 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
14
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Sportowo/Rekreacyjne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Biurowe, Medyczne, Gastronomiczne, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
15
Kaucja
tak
Podnajem
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
np. dom starców
Rodzaj budynku
Pensjonat
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Rok budowy
1966
Dostępne od
2020-07-01
Numer oferty
576/4957/OLW

Opis nieruchomości

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz odpocząć od dotychczasowego zajęcia/życia i zamieszkać nad jeziorem i prowadzić agroturystykę, hotel, ośrodek wypoczynkowy, dom starców lub co sobie wymarzysz?! Oto oferta, która być może zmieni twoje życie. Dostaniesz obiekt, który wyremontują pod twoje wytyczne właściciele a do tego dadzą Ci zgodę na dalszy podnajem na długoletnią umowę najmu. Możesz tam prowadzić spokojne życie na wsi nieopodal jeziora, jednocześnie zarabiając na tej nieruchomości i czerpiąc z niej dochód dla siebie i twojej rodzinki i wreszcie odpocząć od zgiełku miasta.

Opis budynku:
Obiekt dawnej szkoły podstawowej przystosowany do pełnienia funkcji pensjonatowej, restauracyjnej, wypoczynkowej, agroturystycznej na terenie, który obejmuję działkę o pow. ponad 30 000 m2 (3ha) położony nad jeziorem Głuszyńskim, drugim największym i najczystszym jeziorem na Kujawach. Do jeziora i piaszczystej plaży w lini prostej 240m. Unikalna lokalizacja i położenie w otoczeniu lasu, pól i wszechobecnego spokoju. Jezioro bardzo duże, czyste i dobre do żeglowania i uprawiania innych sportów wodnych.

Obiekt idealny na prowadzenie domu spokojnej starości, ośrodka wypoczynkowego, spa, kliniki medycznej, pensjonatu dzięki zapleczu jakie posiada budynek. Możliwość długoletniego najmu budynku i terenu wokół. Dla osoby, firmy lub rodziny, która mogłaby prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie mieszkać w tym budynku i zajmować się obiektem jednocześnie generując sobie dochód z najmu(podnajmu) dalej.
W budynku jest obecnie bardzo szeroki korytarz i po obu stronach liczne pokoje około 14 sztuk z łazienkami, niektóre pokoje są dwuosobowe niektóre nawet 5 osobowe. Do tego zaplecze sanitarne, stołówka z kuchnią, sala świetlicowa, toalety, łazienki, dwa wejścia.
Dom na terenie w całości ogrodzonym, zamkniętym. Obiekt wymaga remontu. Jest podpiwniczony. Ogrzewanie piecami akumulacyjnymi. Powierzchnia obiektu całkowita 730m2, użytkowa mieszkalna 585m2.
Rzut obiektu dostępny na maila.

Jezioro Głuszyńskie jest 2 największym na Kujawach i jest to jedno z najbardziej uroczych miejsc w regionie. Czysta woda, cicha, spokojna okolica i dobrze zorganizowana infrastruktura turystyczna. Jezioro objęte strefą ochrony akustycznej oraz chronionego krajobrazu, jezioro naturalne, polodowcowe-rynnowe charakteryzujące się wydłużonym kształtem, dużymi i zróżnicowanymi głębokościami oraz bardzo urozmaiconą linią brzegową, najgłębsze (a więc najczystsze) jezioro na terenie poj. Kujawskiego. Akwen wodny jez. Głuszyńskiego wynosi 609 ha a jego głębokość dochodzi do 37 m. Pod względem sanitarnym wody jeziora odpowiadają I klasie czystości. Warunki sanitarne jakości powietrza atmosferycznego w obrębie całego powiatu radziejowskiego zostały sklasyfikowany do najkorzystniejszej klasy tj. klasy A, gdzie żadna z klasyfikowanych substancji nie przekracza na tym obszarze poziomu dopuszczalnego, a to bez względu na porę dnia czy roku.

Czynsz najmu: 20 000 zł m-c (w tym remont i przystosowanie do wybranej funkcji na koszt właściciela)
Do czynszu najmu dojdą koszty za zużyte media.
Kaucja
Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości.
Proszę o kontakt w przypadku pytań.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej