Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 600 PLN
Cena za m2
43,33 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Kaucja
jednomiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Nowy blok mieszkalny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2020
Dostępne od
2022-08-01
Numer oferty
767/4957/OLW

Opis nieruchomości

= Krótko

Osiedle Bydgoskie Przedmieście ul. Mickiewicza, nowo wybudowany lokal handlowo-usługowy narożny z dużymi witrynami do ziemi z dwóch stron.
Nowoczesny lokal, zlokalizowany na parterze prestiżowego osiedla, w samym sercu Torunia. Bardzo widoczny z ulicy. Duży przepływ pieszych i aut. Idealny dla sieciówki, sklepu, apteki, biura obsługi klienta lub na siedzibę firmy etc.

= Dla kogo?

Dla wymagającego klienta, który chce prowadzić własną działalność na prestiżowym osiedlu i korzystać z uroków osiedla Bydgoskie Przedmieście. W budynku wyróżniającym się połączeniem klasyki z nowoczesnością, zachowującym elementy dawnej kamienicy i nowoczesnej formy architektonicznej. Dodatkowo 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym plus darmowe miejsca parkingowe dla klientów wzdłuż ulicy Mickiewicza. Stan lokalu : do wprowadzenia. 

= Atuty?

Doskonała lokalizacja z bardzo dużą liczbą potencjalnych klientów. Centrum bydgoskiego przedmieścia. Lokal bardzo widoczny z głównej ulicy z narożnymi witrynami. Nowoczesne budownictwo. Niewątpliwym walorem usytuowania lokalu jest również bliskie sąsiedztwo pięknego Parku Miejskiego oraz zabytkowej toruńskiej Starówki jak również rozbudowana infrastruktura miejska.

= Czy to lokal da Ciebie?

Jeżeli zależy Ci na prestiżowym lokalu z bardzo widocznym z dużymi witrynami na całej jego szerokości, to jest to oferta dokładnie dla Ciebie. Jedna duża powierzchnia usługowa o pow. 74m2, oddzielona od zaplecza o pow. ok 9,2m2 pomieszczenie gospodarcze i wc.
Oddzielna sala sprzedaży z pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi.
Duża toaleta.

= Co w okolicy?

Nieruchomość znajduje się w samym sercu prestiżowego i cenionego osiedla w Toruniu, w budynku dużo nowych mieszkańców i co za tym idzie - potencjalnych klientów. W koło siedziby znanych firm. Do centrum miasta zaledwie 900m, a do UMK 1500 m.

= Koszty?

Cena Najmu NETTO z oferty + czynsz administracyjny 720 zł + koszt zużytych mediów oraz podatek od nieruchomości 217 zł m-c. Do lokalu przynależne miejsce parkingowe w cenie 250 zł w garażu podziemnym płatne dodatkowo oraz komórka lokatorska płatna 250 zł. 

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji lokalu.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej