Lokal na wynajem Toruń - 607/4957/OLW

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 950 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
2
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Kaucja
jednomiesięczny czynsz najmu
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Powierzchnia biurowa
Stan budynku
Idealny
Dostępne od
2020-11-09
Numer oferty
607/4957/OLW

Opis nieruchomości

:: Mam przyjemność zaprezentować powierzchnię biurową na wynajem, zlokalizowaną w zadbanym, prestiżowym biurowcu w Centrum Miasta. ::

LOKALIZACJA:
Budynek ten zlokalizowany jest na Starym Mieście w Toruniu. Biurowiec jest odgrodzony i posiada około 100 miejsc parkingowych, dzięki czemu użytkownicy biurowca nie mają problemu z parkingiem. Biurowiec oraz parking jest monitorowany i strzeżony.

LOKAL:
Lokal ten zlokalizowany jest na II piętrze budynku, jego powierzchnia wynosi 90 m2 i stanowi 5 oddzielnych pomieszczeń. Jedno z pomieszczeń jest przechodnie (świetnie pełni funkcję np. sekretariatu) oraz jedno stanowi pomieszczenie socjalne/jadalnię. Powierzchnia idealnie nadaje się np. na siedzibę firmy, kancelarię prawną, biuro księgowe. W powierzchni znaleźć można czujniki dymu. W lokalu dostępne są również wszystkie media.

Czynsz najmu wynosi 4950 zł netto. + 990 zł netto opłaty eksploatacyjnej. Opłata ta zawiera wszystkie dodatkowe koszty poza prądem, który płatny jest osobno, według wskazań licznika. Cena najmu jest do negocjacji i zależy od długości najmu lokalu.

Powierzchnia ogrzewana jest z sieci miejskiej.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska

Olga Gutowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej