Lokal na wynajem Toruń - 677/4957/OLW

Podgórz, Poznańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
91 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
12
Kaucja
2500
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Pawilon biurowo-produkcyjny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1885
Dostępne od
2020-05-20
Numer oferty
677/4957/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL WYSOKIEJ KLASY W NOWOCZESNYM PAWILONIE !!!

Lokal o powierzchni około 91 m2 położony na parterze w pawilonie przy ul. Poznańskiej w Toruniu. Wraz z innymi lokalami stanowi miejsce usług i handlu. Otoczenie pawilonu stanowią liczne miejsca parkingowe. Niedaleko ma miejsce także arteria komunikacyjna osiedla, co stanowi łatwy dojazd do budynku. Usprawnia to również komunikacja miejska - tramwaje i autobusy (w pobliżu przystanek autobusowy).

Lokal składa się z jednej dużej powierzchni, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Konstrukcja obiektu umożliwia dowolną konfigurację ścian działowych. Wnętrze jest zadbane a jej estetyki dopełnia bardzo ładna podłoga z kafli gresowych. Sufity są na wysokości 2,50 m. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony światłem naturalnym, ale także wyposażony w nowoczesne lampy sufitowe.

Lokal nadaje się na siedzibę firmy o profilu biurowo-usługowym oraz produkcyjnym. 

Udogodnienia stanowią monitoring całego budynku, ochrona zapewniająca bezpieczeństwo. Zapewniona są toalety oraz łazienka. Istnieje możliwość wydzielenia zaplecza socjalnego oraz strefy relaksu. Pomieszczenie wyposażona w dwa klimatyzatory ścienne o mocy adekwatnej do gabarytu pomieszczenia.

W skład kosztów najmu wchodzą:
- czynsz najmu brutto według oferty
- ogrzewanie pomieszczeń,
- woda w węzłach sanitarnych.,
- sprzątanie pomieszczeń,
- ochrona fizyczna realizowana przez wyspecjalizowaną firmę,

Dodatkowo opłacane jest:
- zużycie energii elektrycznej/według wskazań licznika,


Dogodny dojazd i parking. Liczne darmowe miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja ze względu na dobry wyjazd w kierunku na Poznań i Bydgoszcz, a także autostradę A1.


W pobliżu przystanki komunikacji publicznej - autobus.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Beata Karamuz

Beata Karamuz

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 004
E-mail:
beata@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej