Toruń

ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 900 PLN
Cena za m2
12 PLN
Powierzchnia
1 077 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
373894

Opis nieruchomości

Hala produkcyjno- magazynowa, wielkości 1077 m2, usytuowana w przemysłowej części Torunia. Obiekt zlokalizowany na terenie zamkniętym, monitorowanym, niecałe 100 m drogą asfaltową od drogi publicznej, 2 pasmowej. Odległość od autostrady A1 - ok. 4,5 km, Port w Gdańsku - 180 km, kolej - 3 km, najbliższe lotnisko w Bydgoszczy - 50 km. Przed budynkiem parking dla aut, w tym ciężarowych, plac manewrowy.

Wzdłuż hali - suwnica, udźwig 5 ton. Wysokość od 6 m (na tej wysokości operuje suwnica), do 10,7 m. Posadzka niepyląca, hala ogrzewana, wentylacja grawitacyjna. Okna plastikowe w hali. Do budynku prowadzą dwa wejścia - jedno z pomieszczeń biurowych, drugie to duże wrota, umożliwiające wjazd TIR'a na teren hali i jego rozładunek poprzez suwnicę. Dostęp do toalet w budynku biurowym.
Moc przyłączeniowa 3 x 60 kW. Możliwość wynajęcia dodatkowego placu utwardzonego/ nieutwardzonego.

Możliwość wynajęcia do 500 m2 pomieszczeń biurowo- socjalnych.

Przez pierwsze 6 miesięcy czynsz najmu 12 zł / m2 netto + woda, prąd i ogrzewanie (opcjonalnie),

Po tym okresie 15 zł / m2 netto + woda, prąd i ogrzewanie (opcjonalnie),
Kaucja do uzgodnienia.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej