Mieszkanie na sprzedaż Toruń - 396992

Podgórz, Poznańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
129 000 PLN
Cena za m2
4 641,96 PLN
Powierzchnia
27,79 m2
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1920
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
396992

Opis nieruchomości

Taka okazja często się nie zdarza!

Kawalerka o powierzchni 27,79 m² z oddzielnym wejściem, gotowa do wprowadzenia. W cenie pozostaje całe wyposażenie.

Lokalizacja przy ul. Poznańskiej 91, w samym centrum Podgórza.

Bardzo atrakcyjna cena! 129 000 zł

Idealna inwestycja pod wynajem!
Niskie koszty utrzymania - budynek bezczynszowy

Mieszkanie bez żadnych obciążeń.
Wyodrębniony lokal mieszkalny z księgą wieczystą.

Bardzo praktyczny i ustawny układ - pomieszczenia w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wysokość pokoju ok 3m daje poczucie przestrzeni.
Okna skierowane na dwie strony świata: północ-południe, sprawiają, że mieszkanie jest jasne i łatwiej można je przewietrzyć.

2 lata temu mieszkanie przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje (elektryczna i wodno-kanalizacyjna).
Zostało założone elektryczne ogrzewanie podłogowe. Koszty ogrzewania wraz z podgrzaniem wody to średnio ok 350 zł/mc zimą i ok 100 zł miesięcznie poza sezonem grzewczym.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej