Toruń

Stare Miasto, ul. Łazienna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
295 000 PLN
Cena za m2
5 900 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Czynsz administracyjny
340 PLN
Numer oferty
373896

Opis nieruchomości

Mieszkanie w pełni przygotowane do remontu, znajdujące się na 3 piętrze, w kamienicy, która w całości podzielona jest na apartamenty na wynajem krótkoterminowy.
Lokal o powierzchni 50 m2, z możliwością stworzenia ciekawej aranżacji, co widać na wizualizacjach dołączonych do oferty.
Projekt apartamentu posiada zgodę od konserwatora miejskiego.
Aktualnie prowadzony jest również remont klatki schodowej.
Bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od głownej ulicy Szerokiej, oraz Bulwarów Filadelfijskich.

Zapraszam na prezentację :)

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Mobile:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej