Toruń

ul. Szosa Okrężna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
469 000 PLN
Cena za m2
6 968,80 PLN
Powierzchnia
67,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1988
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
689 PLN
Dostępne od
2022-10-01
Numer oferty
406160

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu świetnie zorganizowane i usytuowane mieszkanie, które jest do sprzedaży w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc i osiedli w Toruniu. Mianowicie na Osiedlu Bydgoskie (Gagarina) przy ul.  Szosa Okrężna.
Za oknami mamy bardzo dużo przestrzeni i zieleni. Świetnie skomunikowane osiedle. Znane z ulokowanej tam uczelni UMK ale i jednej z dwóch dużych galerii handlowych. Wszędzie blisko. Szkoła, sklep, żłobek, fitness, gimnazjum i las są właściwie w zasięgu wzroku.
Mieszkanie posiada 3 pokoje, które są świetne do meblowania ponieważ są prawie kwadratami. Kuchnia jest osobnym pomieszczeniem. Dużym atutem tego mieszkania są dwie łazienki. Do tego lokalu mieszkalnego jest przynależna loggia. Jest tam cicho i wygodnie. Następną niezastąpioną rzeczą jest przynależna komórka lokatorska w wielkości 7m2.
Tern monitorowany. Zadbane klatki schodowe.
Wyjątkowe miejsce dla aktywnych i nie tylko ludzi.
Zapraszam do zakupu – naprawdę warto.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Uczelnia, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Restauracja, Gimnazjum, Fitnes, Szkoła, Bank
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej