Toruń

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
479 000 PLN
Cena za m2
5 702,38 PLN
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Dostępne od
2023-01-19
Numer oferty
1421/4957/OMS

Opis nieruchomości

: : OPIS 
Przedstawiam Państwu mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż o powierzchni 84 m2 wraz z przynależnym ogródkiem/działką o powierzchni ok. 650 m2. Mieszkanie zajmuje całe piętro domu, w którym są tylko 2 lokale. Mieszkanie przeszło generalny remont, posiada 3 niezależne pokoje, widną  kuchnię, łazienkę oraz wc. Kuchnia jest bardzo jasna -  poza standardowym oknem posiada okno w dachu, które doświetla mieszkanie. Do mieszkania przynależy piwnica, część budynku gospodarczego oraz ok. 650 m2 działki. Teren budynku jest ogrodzony, co daje możliwość parkowania auta na terenie osiedla. Ogrzewanie w mieszkaniu jest na gaz. 

: : Powierzchnia
Nieruchomość złożona z:
- sypialnia 24 m2
- sypialnia 19,6 m2
- salon 15,7 m2
- kuchnia w przejściu 14 m2
- wc 3,8 m2
- łazienka 2,4 m2
Do mieszkania przynależy piwnica, część budynku gospodarczego oraz ok. 650 m2 działki.

Mieszkanie przeszło generalny remont, który objął wymianę instalacji elektrycznej, stolarki okienno-drzwiowej, nowe gładzie, panele, płytki. Wyremontowana łazienka, wc oraz kuchnia.

: : MEDIA
Mieszkanie posiada ogrzewanie na gaz, nie ma żadnego czynszu, ponieważ budynek jest własnościowy. Wszystkie opłaty wg. zużycia mediów. 

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Apteka, Basen, Sklep

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska-Goczkowska

Olga Gutowska-Goczkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej