Mieszkanie na wynajem Toruń - 388918

Chełmińskie Przedmieście, ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
jednomiesięczna
Dostępne od
2021-01-16
Numer oferty
388918

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego, rozkładowego, z oddzielną kuchnią. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, w bardzo spokojnej dzielnicy Torunia.

W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co na pewno ma znaczenie, jeśli na co dzień poruszasz się autobusem. W odległości kilkuset metrów znajduje się Polomarket oraz Biedronka, a nieco dalej Lidl oraz Netto.

Mieszkanie jest częściowo wyposażone, z opcją doposażenia przy wynajmie na dłuższy okres. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednim lokatorze, także jest czyste i pachnące ;-)

Minimalny okres wynajmu - 1 rok. Wynajem w drodze umowy najmu okazjonalnego.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Brak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej