Obiekt na sprzedaż Toruń - 72/4957/OOS

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
8 181,82 PLN
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia działki
220 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1900
Dostępne od
2020-04-30
Numer oferty
72/4957/OOS

Opis nieruchomości

*** Cała kamienica na sprzedaż przy głównej ulicy Starego Miasta Torunia !!! ***

Kamienica składająca się z 3 kondygnacji plus piwnica w doskonałym punkcie o powierzchni  całkowitej 220m2 m2 składająca się z następujących kondygnacji:

- Na PARTERZE lokal użytkowy o powierzchni 100m2 !!! 

- Na pierwszym piętrze – 40m2 (osobne wejście) 

- Na drugim piętrze 40m2

- poddasze ze skosami

- piwnica 40m2

Kamienica ta znajduję się przy jednej z głównych ulic toruńskiej starówki - bardzo duży ruch pieszych, po remoncie elewacji. Duże nowoczesne witryny wystawowe na parterze. Jedno główne wejście. Nowa instalacja gazowa.  Remont kapitalny w 1990r. dobudowa oficyny i remont ponowny w 2009r., przebudowa na dwa lokale i kolejny remont 2016r.
2016r został budynek podzielony na dwa lokale użytkowe, pierwszy: parter i piwnica razem, drugi lokal to 3 piętra (w tym poddasze). Ogrzewanie gazowe. Lokale posiadają rozdzielone wszystkie media. Działka wykupiona na własność. Parter posiada oficynę, istnieje możliwość nadbudowy do pierwszego piętra, lub zrobienia tarasu. Obecnie cała kamienica wynajęta na działalność gospodarczą. Jeden właściciel.

Obiekt idealny pod działalność biurową, handlową np. aptekę, pub, kancelarię, punkt obsługi klienta, bank, gabinet lekarski.
Bardzo dobry stan techniczny lokali. Na podłogach w sali sprzedażowej terakota, na ścianach gładzie i tynki ozdobne. Okna oraz drzwi nowe.

Cena netto + 23% VAT do negocjacji.

Gorąco zachęcam do osobistego obejrzenia lokali. 
Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zapraszam po bliższe informacje.

Cena do negocjacji!!! 

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Komunikacja: Autobus
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej