Obiekt na sprzedaż Papowo Toruńskie - 84/4957/OOS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Cena za m2
1 733,33 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2003
Dostępne od
2021-08-02
Numer oferty
84/4957/OOS

Opis nieruchomości

Chcesz dobrze zainwestować swój kapitał? Poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości? Dobrze trafiłeś!

Nieruchomość jest położona w Papowie Toruńskim, tuż przy drodze nr 552 (Łysomice - Grębocin), o dużym natężeniu ruchu. Odległość od Centrum Torunia (Plac Teatralny) 10,5 km - 16 minut jazdy. Doskonały obiekt pod inwestycje (hotel, sklep, punkt usługowy z bazą noclegowa). Obecnie przygotowany pod wynajem dla 35 osób.
Budynek położony jest na działce o pow. 300m2, wybudowany w 2003 roku z betonu komórkowego. Dach w pełnym deskowaniu, pokryty blachą falistą, na której znajduje się instalacja fotowoltaiczna o mocy 18KW. Ogrzewanie elektryczne w połączeniu z piecem CO. Budynek częściowo ocieplony, jak również częściowo wymieniona stolarka okienna.

Powierzchnia użytkowa: 300 m2

Obiekt ma 3 kondygnacje, po 100 m2 każda.
Pokoje - 11
Kuchnia - 3 (na każdym pietrze)
Łazienka -3 (na każdym pietrze)


Budynek wyposażony w instalacje:
- elektryczną
- wodno - kanalizacyjną
- CO + ogrzewanie elektryczne
- Fotowoltaika
Zalecana jest również pompa ciepła.


Cena do rozsądnej negocjacji,
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej