Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 340 000 PLN
Cena za m2
5 238,42 PLN
Powierzchnia
446,70 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1995
Dostępne od
2022-08-12
Numer oferty
89/4957/OOS

Opis nieruchomości

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na Bielanach w sąsiedztwie UMK i Bydgoskiego Przedmieścia.
Wyjątkowe usytuowanie nieruchomości w ścisłym centrum osiedla, o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, czyni ofertę wyjątkowo atrakcyjną.
Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 4 km od centrum miasta - Rynku Staromiejskiego.  Przed budynkiem są miejsca parkingowe oraz ogólnodostępny parking. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, przychodnia lekarska, apteka, sklepy spożywcze, poczta, przedszkola, szkoła podstawowa nr 11. W promieniu 500 m znajduje się kompleks uniwersytecki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, obiekty handlowo-usługowe, w tym Galeria Plaza oraz restauracje.

Nieruchomość składa się z lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni 446,7 m2

Parter - lokal narożny o powierzchni 379,76 m2, z niezależnymi wejściami od dwóch stron głównych ulic.
Lokal jest w bardzo dobrym stanie, mamy do dyspozycji duże witryny, co stanowi bardzo dobrą ekspozycje. W lokalu jest klimatyzacja, rozbudowany system alarmowy, oraz drzwi przesuwne (automatyczne) 

Piętro - apartament, pomieszczenia użytkowe o powierzchni 66,94 m2 z odrębnym wejście z klatki schodowej. Jest możliwość połączenia piętra z parterem, oraz cały szereg możliwości podziałów lokalu wg uznania. Pomieszczenia położone na pierwszym piętrze wymagają remontu.

Do lokalu przynależą dwie piwnice.

Proponowana cena nieruchomości wynosi 2 340 000 zł brutto !!!
Sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT.

Nieruchomość jest wolna jest od wszelkich obciążeń na rzecz osób trzecich i dostępna od zaraz !!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji !!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, PKS, Bus, Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Pluskota

Tomasz Pluskota

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
tomek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej