Plebanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 000 PLN
Cena za m2
3 846,15 PLN
Powierzchnia
520 m2
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
2011
Dostępne od
2019-11-08
Numer oferty
69/4957/OOS

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie "Sale Biesiadne" w msc. Plebanka.Tytuł ogłoszenia "Sale Biesiadne" jak łatwo zauważyć to liczba mnoga , ponieważ to są trzy sale: jedna sala ma 185 m2 ,druga 95 m2 i trzecia 65 m2. Poza tym na terenie działki 2000m2 znajdują sie jeszcze dwa stanowiska tzw. grillowiska pod dachem. W sumie można obsłużyć 200 osób w tym samym czasie i ze względu na wydajność kuchni nikt nie będzie czekał na posiłek dłużej niż 15 minut.
Parę zdań o kuchni . Kuchnia wyposażona jest w sprzęty najnowszej generacji między innymi piec konwekcyjny ,zmywarka przemysłowa z wyparzaczem naczyń wilk , krajalnica o takim sprzęcie jak piece gazowe ,garnki , patelnie przemysłowe i tym podobne sprzęty nie będziemy pisać bo to standard w każdej porządnej restauracji. Na zapleczu kuchni znajduje się chłodnia o pow 6 m2 wyposażona w półki i regały. W magazynie znajduje sie zastawa na 250 osób (Porcelana Karolina) + szkło , sztućce ,obrusy ,serwety. W opcji również stoły ,krzesła i cały wystrój wewnętrzny i zewnętrzny. Obiekt jest w całości klimatyzowany i posiada wymuszoną wentylację , która w miarę potrzeb wentyluje pomieszczenia lub je nagrzewa. Na dachu ceramicznym pokrytym papą termozgrzewalną o grubości 10mm znajdują się solary + fotowoltaika 8,2 kW. Jedno z pomieszczeń przeznaczone jest w razie potrzeby dla pary młodej i spełnia wszelkie standardy ,których nie powstydziłby się pięciogwiazdkowy hotel. Na terenie obiektu znajduje się również domek holenderski ,który jest docieplony masą termoizolacyjną wyposażony w sprzęty normalnego domu mieszkalnego na dzień dzisiejszy służy właścicielom jako miejsce odpoczynku po pracy. Cały obiekt jest aktualnie wykorzystywany do celów dla których został wybudowany i w kalendarzu właścicieli zarezerwowane są terminy na dwa lata do przodu. Nasze Biuro bierze na siebie obowiązek i odpowiedzialność za przeprowadzenie potencjalnych nabywców przez wszelkie zawiłości i utrudnienia prawno-urzedowe związane z nabyciem każdej nieruchomości zakończone wyznaczeniem daty zapisu notarialnego. Jest również możliwość wydzierżawienia całego obiektu ,ale w grę wchodzi tylko najem długoterminowy cena do uzgodnienia pod numerem telefonu 693639663 lub 696852877.

kontakt Adam 693 639 663
Anna 696 852 877

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej