Obiekt na sprzedaż Toruń - 79/4957/OOS

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 600 000 PLN
Cena za m2
5 128,21 PLN
Powierzchnia
702 m2
Powierzchnia działki
240 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2007
Dostępne od
2021-03-15
Numer oferty
79/4957/OOS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek po kapitalnym remoncie położony w ścisłym centrum Torunia przy jednej z głównych ulic toruńskiej Starówki zaledwie trzy kamienice od ulicy Szerokiej.

Nieruchomość położona jest w ścisłym Centrum miasta tzw. "Starego Torunia" w zwartej zabudowie. Charakteryzuje się ono zabudową historyczną o przeznaczeniu i zagospodarowaniu usługowym, biurowym oraz mieszkalnym.
W poziomie przyziemia lokal usługowy, handlowy, na parterze lokal z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową z dużymi oknami witrynowymi, na pozostałych kondygnacjach biura.

Pierwotnie kamienica mieszkalna obecnie użytkowa w całości. Budynek wyremontowany w 2007r i w bardzo dobrym stanie technicznym. W kamienicy jest zamontowana nowa winda i podłączony jest światłowód. Kamienica jest wpisana do rejestru zabytków. Dach pokryty w całości dachówką ceramiczną.

Budynek kamienicy pobudowany został w technologii murowanej z czerwonej cegły. W 2009r. w kamienicy przeprowadzony został generalny remont, z zachowaniem zabytkowej fasady i ścian nośnych, natomiast pozostała część budynku została wybudowana od nowa wraz z nadbudową 2 kondygnacji naziemnych oraz antresoli. W ramach remontu wykonane zostało wejście do zabytkowych piwnic dzięki czemu zyskała ona funkcję użytkową (po uzyskaniu stosownych zaświadczeń prowadzona była tam działalność gastronomiczna). Wewnętrzna klatka schodowa łączy część piwniczną z parterem, jednak możliwe jest jej zamknięcie w celu oddzielenia obu kondygnacji.

Lokal na parterze również został przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, wykorzystywanej obecnie na restaurację.
W lokalach na I, II i III piętrze może być prowadzona działalność usługowa, biurowa, turystyczna - hotelarska, jak również dopuszczalna jest funkcja mieszkalna.

Wyposażenie w instalacje : elektroenergetyczna, wodno - kanalizacyjna, gazowa (parter), centralnego ogrzewanie z miejskiej sieci, klimatyzacyjna (parter), wentylacyjna, telefoniczna, alarmowa oraz p-poz. z powiadomieniem straży pożarnej.
W budynku zamontowano windę, co znacznie zwiększyło walory użytkowe nieruchomosci. Dodatkowo na pierwszym piętrze jest taras o powierzchni około 50 m2 a na trzecim piętrze loggia o powierzchni 17 m2.

Powierzchnia użytkowa budynku: 702,79 m2
Powierzchnia użytkowa została określona wg normy PN - ISO 9836:1997 z wyłączeniem klatek schodowych oraz szybu windowego.

Budynek ma 4 kondygnacje naziemne i 1 podziemną. Oryginalna fasada oraz dach osadzonym na więźbie dachowej krytym dachówką. Poszczególne kondygnacje wykończone tradycyjnie dla obecnego budownictwa z zastosowaniem współczesnych materiałów wykończeniowych i technologii adaptacyjnych.

Wykończenie:
- elewacja gładka
- tynki cementowo-wapienne
- stolarka drzwiowa i okienna drewniana - podłogi drewniane

Instalacje:
- elektryczna
- wodociągowa
- kanalizacyjna
- przyłącze gazowe


Zestawienie powierzchni użytkowych na poszczególnych kondygnacjach:
Parter 127m2
Piętro I 133 m2
Piętro II 131m2
Piętro III 137,2
Piętro IV 130,19

Łączna powierzchnia: 702,79 m2

Brak opłat czynszowych, prywatna kamienica.
Ogrzewanie sieciowe miejskie.

Najlepsza możliwa lokalizacja w Toruniu, mnóstwo pieszych codziennie mijających ten właśnie punkt.
Cena nie podlega już negocjacji.
Obiekt dostępny od zaraz. Cena brutto, brak Vatu przy sprzedaży.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej