Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 800 000 PLN
Cena za m2
4 269,66 PLN
Powierzchnia
890 m2
Powierzchnia działki
643 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1914
Dostępne od
2021-06-27
Numer oferty
81/4957/OOS
Obiekt Sprzedaż Toruń Bydgoskie Przedmieście

Opis nieruchomości

*** Cała kamienica na sprzedaż w centrum Torunia, 12 mieszkań ****

Piękna kamienica do remontu o powierzchni użytkowej ok 890m2 położona w centrum Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu, przy głównym ciągu pieszych.

Kamienica posiada 12 mieszkań na 5 kondygnacjach (parter, 4 piętra, strych dodatkowo do zagospodarowania na mieszkania o powierzchni 190m2). Ostatnio przeprowadzono częściowy remont (remont dachu, wymiana instalacji gazowej, częściowa wymiana instalacji wod- kan). Kamienica położona na działce o pow. 643m2, na podwórzu możliwość wybudowania parkingu - działka ma służebność dojazdu, obecnie na działce użytkowane są garaże. W kamienicy jest jedno wolne mieszkanie z możliwością zamieszkania, reszta wynajmowana i przynosząca stały dochód z najmu.
Powierzchnia użytkowa kamienicy to ok 890m2, do tego dochodzą piwnice, klatki schodowe, strych, podwórze. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej kamienicy bliźniaczej o pow. 880m2 i tym samym możliwość rozbudowy kamienicy o powierzchnie do max. 1700m2 p.u.

Piwnice i fundamenty kamienicy w dobrym stanie, suche i czyste. Budynek wzniesiono ok. 1914r, przechodził kilka remontów kapitalnych, ostatni w w 1993r. Wymieniono pokrycie dachowe oraz orynnowanie. Niektóre instalacje do wymiany. Gaz miejski jest tylko w niektórych mieszkaniach. Prąd i woda miejska podłączone, lecz nie we wszystkich lokalach mieszkalnych.

Kamienica posiada 1 główne wejście poprzez które można dostać się także do podwórza i do piwnicy, jedna klatka schodowa. 
Na każdej kondygnacji piony kanalizacyjne, wentylacyjne oraz wodne.

Budynek idealny na działalność szkoleniową, usługową bądź biurową. Idealny na reprezentacyjny hotel w samym centrum Torunia.

Telefon: Tak, Internet: Tak, Prąd: Tak, Woda: Tak, Kanalizacja: Tak . 

Kamienica bardzo dobrze wyeksponowana, wsch-zach. Widok na pobliski park. Świetna lokalizacja przy jednej z głównych ulic Torunia, atrakcyjne otoczenie - lokale handlowe, usługowe. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Cena do negocjacji.
Zapraszam po bliższe informacje.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej