CENTRALA NIERUCHOMOŚCI

administrator 29 grudnia 2016

… pod hasłem „pomoc” czytamy między innymi – nieść komuś pomoc, oferować komuś swoje pośrednictwo. Można więc powiedzieć, że pośredniczyć to znaczy pomagać. Przyjmując na siebie obowiązek pomocy przyjmuje się tym samym odpowiedzialność za to, by nasze działanie nie przyniosło żadnej szkody temu, kto powierzając nam swoją sprawę obdarzył nas zaufaniem.

Pierwszym, więc zakazem kodeksu etycznego jest – nie zawieść zaufania. Aby temu nakazowi sprostać pośrednik musi być człowiekiem rzetelnym. Nie jest się rzetelnym podejmując pracę, na której się nie zna.

Trafiając do nas możecie mieć Państwo pewność, że zostaniecie profesjonalnie obsłużeni gdyż nasza kadra to doświadczeni, rzetelni pośrednicy znający się na swojej pracy. Skupiamy ludzi z pasją, zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Gwarantujemy wysoki poziom satysfakcji ze współpracy.

Agencja nieruchomości Toruń

Centrala Nieruchomości jest firmą z toruńskim rodowodem prowadząca działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne, nieruchomości Toruń).

Filozofią jak i głównym założeniem Firmy jest bycie jak najlepszym, fachowym źródłem informacji o rynku nieruchomości, wychodząc naprzeciw lub prześcigając nawet oczekiwania samego klienta, zapewniając przy tym usługi z pierwszej ręki. Pragniemy pozostać całkowicie skoncentrowani na skutecznej pomocy w obrocie na rynku nieruchomości, oferując najwyższej jakości informacje i usługi; oszczędzając jednocześnie zarówno czas jak i pieniądze klientów z nami współpracujących.

Nieruchomości Toruń

Podstawowe obszary działalności agencji nieruchomości Toruń:

  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomościami – usługa „dedykowany doradca”
  • usługi doradcze dotyczące rynku nieruchomości
  • doradztwo kredytowe i finansowanie zakupu
  • home staging
  • zarządzanie nieruchomościami
  • usługi geodezyjne
  • zarządzanie najmem
  • wycena nieruchomości Toruń

 

Zapraszamy do zapoznania się naszą bogatą ofertą nieruchomości w Toruniu: http://www.centralanieruchomosci.pl/oferty

Jeżeli mają Państwo pytania, dotyczące zakupu lub wynajmu nieruchomości, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 

Centrala Nieruchomości – Prawdziwa Sztuka Nieruchomości