Zarośle Cienkie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Powierzchnia działki
5 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1988
Rynek
Wtórny
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Dostępne od
2024-04-09
Numer oferty
673/4957/ODS

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 130m2, powierzchni użytkowej ok.70 m2 w miejscowości Zarośle Cienkie gmina  Zławieś Wielka położony na bardzo dużej i urokliwej działce o powierzchni 5100m2. Blisko las. W skład domu wybudowanego w 1988r z pustaka wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, w 1 sypialni jest klimatyzacja. Kuchnia w zabudowie i sprzęty AGD w cenie nieruchomości. Dom wymaga odświeżenia.
Duża łazienka 12m2 z prysznicem. Osobny pokój, który nie jest zaliczony do powierzchni użytkowej to garderoba z prasowalnią , w tym pomieszczeniu znajduje się też pompa ciepła.

Jednak najbardziej cenna jest tu przeszło pół hektarowa powierzchnia działki. Licząc za jeden metr działki 90 zł (ceny działek na tym terenie kształtują się Od 90-250 zł/m2) to jest to samo 459 tys. złotych!
Reszta 191 tys to cena domu a jaki by on nie był to za 200 tys. nie kupi się domu w tym metrażu przy obecnych cenach nieruchomości.

Na działce rosną wieloletnie świerki, sosny, lipa. Są zainstalowane nowe panele fotowoltaiczne o wydajności 4,95 KW z możliwością dostawienia jeszcze trzech segmentów, które w sumie mogą mieć wydajność do 20 KW. Woda miejska, kanalizacja to przydomowa oczyszczalnia ścieków. Garaż jest 1 wolnostojący. 

Podsumowując opis nieruchomości najcenniejszą i nie posiadającą żadnej ceny jest cisza, cisza i jeszcze raz wszecho-ogarniająca cisza całą dobę i właśnie w dobie codziennej gonitwy praca, praca ,praca trudno o lepsze miejsce na wypoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy.
 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu z agentem prowadzącym. 
Zapraszamy do prezentacji i rozsądnej negocjacji tej ceny. 

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Las, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: PKS
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Pompa ciepła
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania: Pompa ciepła

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej