Sąsieczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
91 500 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia działki
1 220 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30.5
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-09-15
Numer oferty
628/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie tylko dwie działki w  Sąsiecznie. Działki w tej okolicy  ze względu na swoje  położenie znajdują nabywców  w  bardzo krótkim czasie.  Miejsce rzeczywiście jest bardzo atrakcyjne , niedaleko znajduje się znany turystom "Daglezjowy Dwór" a w okolicznych lasach w tzw. okresie grzybowym jest ich zatrzęsienie. Z lokalizacji, o której mowa do lasu jest niespełna 100 metrów. Przy okazji prezentacji niniejszej oferty muszę nadmienić, że nieruchomości gruntowe  w tej okolicy właśnie ze względu na atrakcyjne położenie w ostatnim czasie podrożały o około 30% i ta  tendencja utrzymuje się. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Bar, Szkoła, Przedszkole, Las, Plac zabaw, Restauracja, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej