Nowa Wieś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
160 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
62.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2023-01-03
Numer oferty
602/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka o której mowa składa się z dwóch działek przylegających do siebie , razem tworzą prostokąt 24x62,5 o powierzchni 1500 m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum osiedla którego zabudowa jest nieco rozproszona . Odległość pomiędzy budynkami jest znaczna co daje poczucie prywatności ,ale jednocześnie na tyle bezpieczna że mieszkańcy mają z sobą kontakt. Z doświadczenia wiem że każdy właściciel nieruchomości uważa ,że to właśnie jego działka, dom  czy mieszkanie są wyjątkowo atrakcyjne ,ale będąc pośrednikiem Biura Nieruchomości mogę bezstronnie zapewnić ,że działka której ta oferta dotyczy jest atrakcyjna z wielu względów. Między innymi jest działką przeznaczoną dla budownictwa jednorodzinnego jak i dla prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Wystarczy umówić się na prezentację aby się przekonać o jej wyjątkowych zaletach.
   
     Na działce rosną nieduże sosny samosiejki . Właściciel celowo nie usunął drzewostanu ,gdyż pozostawia je do dyspozycji przyszłego właściciela. Z wycinką nie będzie żadnego problemu ,ale można sobie zaprojektować dom wśród już rosnących drzew.

    Wszystkie media (prócz kanalizacji) w drodze przyległej do działki. 

    W tym roku Gmina planuje uchwalić nowy plan ,ale działki które dotychczas były budowlane ,takie pozostaną.
   
    Planujesz zakup nieruchomości na kredyt? Lepiej nie mogłeś trafić. Nasz niezależny ekspert kredytowy zajmie się wszystkim za Ciebie. Mamy zaprzyjaźnionych z naszą Firmą doradców kredytowych ,   którzy przez lata wypracowali sobie zaufanie we wszystkich dostępnych  Bankach i załatwią wszystkie formalności za Ciebie  a Tobie pozostanie tylko podpisanie umowy kredytowej.

    Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Kościół, Bar, Plac zabaw, Bank, Centrum handlowe, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej