Czarne Błoto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
132 005 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia działki
1 553 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
55.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-01-25
Numer oferty
608/4957/OGS

Opis nieruchomości

Wbrew nazwie działka nie jest położona w błocie a tym bardziej w czarnym 😜. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale o tym wiedzą i starają się nie wystawiać tych terenów do sprzedaży lub lojalnie uprzedzają,  że dana działka posiada wysoko wody gruntowe.  Działki te są z tego powodu dużo tańsze jednak  mimo wszystko mają swoich nabywców. 

Działka, której dotyczy powyższa oferta ma nieco powyżej  1500 m2 i jest  położona w terenie bardzo suchym stąd cena 85 złotych za metr nie jest ceną wygórowaną sądząc po sprzedanych działkach graniczących innych właścicieli.  Działka nie jest położona "z daleka od cywilizacji" - znajdują się tam nowo pobudowane domy. Na razie trudno tą lokalizację nazwać osiedlem, być może w przyszłości gdyż tereny te są bardzo atrakcyjne. Działka godna polecenia i zakupu.

Prąd w działce, woda gminna w drodze. Brak kanalizacji. Wymiary działek to 28x55,5 .Zapraszam na prezentację. Wszelkie szczegóły nie zawarte w ofercie udostępnię na miejscu.  Ponieważ nie ma możliwości zrobienia zdjęć na których w kadrze nie znalazłby się dom stojący na sąsiedniej działce z jednej czy drugiej strony co naruszałoby prywatność ich właścicieli zrobiliśmy zdjęcia najbliższej okolicy.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Bar, Las, Plac zabaw, Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Sklep, Park, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej