Turzno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 455 PLN
Cena za m2
95 PLN
Powierzchnia działki
1 689 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-09-05
Numer oferty
591/4957/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka położona w miejscowości Turzno. Działka położona jest w samym centrum miejscowości jest uzbrojona w prąd i wodę przy samej granicy działki. Ponieważ położona jest wśród istniejących nowoczesnych budynków z uzyskaniem warunków zabudowy i pozwolenia na budowę nie będzie żadnego problemu. Porównując ceny działek położonych w niedalekiej odległości od niej cena 95zł/m2 jest ceną atrakcyjną jak i cała  oferta . Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieuchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Hala sportowa, Przedszkole, Restauracja, Kościół, Plac zabaw, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Bus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej