Cegielnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 213 660 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
17 338 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
115
Długość działki (mb.)
150
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-07-12
Numer oferty
623/4957/OGS

Opis nieruchomości

Cena 70 złotych  za jeden metr kwadratowy dużej działki rolnej  to zdawałoby się jest cena zawyżona. Kiedy jednak zagłębimy się w szczegóły okaże się ,że wcale tak nie jest a po analizie tych właśnie szczegółów i porównując ceny działek budowlanych na tym terenie dojdziemy do wniosku , że cena ta jest wyjątkowo niska. 
Działka o której mowa ma klasę ziemi IV ,V, i VI .Ponieważ obok jest mnóstwo działek budowlanych nawet zabudowanych nowymi budynkami , bez problemu otrzymamy warunki zabudowy ,co automatycznie uczyni z niej działkę budowlaną . Działki budowlane na tym terenie "chodzą" po 100 -120 zł /m2. Można na potrzeby własne nabyć działkę dla siebie ,ale można ją podzielić na mniejsze. W Przysieku, Rozgartach i w Czarnym Błocie powoli działek zaczyna brakować, teraz przyszła kolej na Cegielnik. Pomimo pozornego zastoju w budownictwie tam prace budowlane idą pełną parą, co można zobaczyć na miejscu za naszym pośrednictwem. Działka dostępna tylko u nas. 

Zapraszamy zakupu. Na wszystkie pytania odpowiemy przy okazji prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Restauracja, Las
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej