Zarośle Cienkie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-07-05
Numer oferty
650/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Zarośle Cienkie o powierzchni 3000m2. Krzątał prostokąta o wymiarach 30x100.
Ostatnio wyraźnie widać, że pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą bardzo szybko zagęszcza się zabudowa siedlisk mieszkaniowych. Zarośle Cienkie stało się bardzo atrakcyjną miejscowością  ponieważ odległość między Toruniem a Bydgoszczą jest mniej więcej podobna. W ostatnim czasie (mowa o trzech ,czterech latach wstecz) ceny gruntu w Zaroślu Cienkim stały się atrakcyjne pomimo znacznego wzrostu ceny. Jeszcze przed tzw. pandemią metr kwadratowy gruntu wynosił 45-60 PLN/m2. Obecnie wynosi pomiędzy 100-120 PLN. Działka, której dotyczy oferta posiada media w samej działce (prąd i woda). Do samej działki prowadzi droga asfaltowa. Jest to oferta godna polecenia, zapraszamy do kontaktu ws szczegółow oferty i prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Apteka, Szkoła, Las, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej