Czarne Błoto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
110 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
44.5
Długość działki (mb.)
67.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-03-28
Numer oferty
564/4957/OGS

Opis nieruchomości

Wbrew nazwie działki nie są położone w błocie a tym bardziej w czarnym. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale o tym wiedzą i starają się nie wystawiać tych terenów do sprzedaży lub lojalnie uprzedzają,  że dana działka posiada wysoko wody gruntowe.  Działki te są z tego powodu dużo tańsze jednak  mimo wszystko mają swoich nabywców. 

Działka której, dotyczy powyższa oferta  - ma po 3000 m2  , cena 110 złotych za metr nie jest ceną wygórowaną sądząc po sprzedanych działkach graniczących innych właścicieli.  Działka o której mowa stanowi część pasma czterech  działek przylegających do siebie w sumie o wymiarze  44,5m. x 290 m. Wszystkie te działki wystawiono na sprzedaż w naszym biurze. Działka o której mowa w niniejszej ofercie wystawiona jest w cenie 110 złotych za 1 m2. Pozostałe działki  mają różne powierzchnie i różne ceny za 1 m2. Oferta jest bardzo atrakcyjna dla dewelopera ,jak i nabywcy indywidualnego. Bezpośrednio do tej działki przylega działka o wymiarze 3000 m2 .Można nabyć dwie działki  razem ,lub każdą z osobna Wszystkiego można się dowiedzieć podczas prezentacji ,na którą zapraszam .

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Przedszkole, Centrum handlowe, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej