Toporzysko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
228 375 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia działki
3 045 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
44
Długość działki (mb.)
66
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2022-07-09
Numer oferty
580/4957/OGS

Opis nieruchomości

Dwie piękne działki w Toporzysku .Dojazd drogą krajową S80 i do samych działek dojazd drogą gminną asfaltową. Działki mają status budowlanych i nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działki są dwie jedna o powierzchni 3050m2 ,druga większa o powierzchni 3800m2. Teren wokoło zabudowany , domy jedno i wielorodzinne w znacznych odległościach od siebie . Działki można podzielić na mniejsze ,ma to znaczenie przy zakupie rodzin wielopokoleniowych. W pobliżu Szkoła ,Sklep Biedronka , Kościół , piekarnia. Zachęcamy do prezentacji działek ,bo jest czym "oko nacieszyć".

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Komenda policji, Bank, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Przystań, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej