Kopanino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
380 880 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
3 174 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
42
Długość działki (mb.)
75.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-01-17
Numer oferty
605/4957/OGS

Opis nieruchomości

Na temat działek w Kopaninie można by pisać wiele ,ale najważniejsza wiadomość jest taka jak wers piosenki Eleni "Tak daleko i tak blisko". W Kopaninie znajdują się wszystkie placówki potrzebne do prowadzenia domu i tzw. ogniska domowego a jednocześnie jest się  jakby trochę na uboczu Nowej Wsi , Lubicza czy Złotorii  co niewątpliwie tworzy komfort intymności i zacisza. Jak mówią możni tego Świata z czasem cywilizacja dotrze wszędzie ,ale zanim dotrze do Kopanina to wpierw zagęści się zabudowa Nowej Wsi czy wymienionych powyżej miejscowości. Zapraszamy do prezentacji działki i ewentualnego zakupu.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Bank, Las, Apteka, Bar, Żłobek, Restauracja, Plac zabaw, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Bus, PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej