Czarne Błoto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
67
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-02-27
Numer oferty
378/4957/OGS

Opis nieruchomości

Posiadamy do sprzedaży wyjątkową działkę w miejscowości Czarne Błoto. Jej wyjątkowość polega na tym ,że w odniesieniu do wartości jaką sobą reprezentuje , cena jest bardzo niska. Działka w linii prostej leży w odległości około 200 metrów od DK 80 ,ale od tej drogi działkę dzieli pasmo lasu sosnowego osadzonego na wzniesieniu ,tak że o odgłosach motoryzacji nie ma mowy.

Bezpośrednio na działce rosną dość okazałe samosiejki iglaste i liściaste ,które niekoniecznie trzeba wyciąć ,raczej przyszły dom osadzić pośród nich .Przy działce są wszystkie media. Działka ma status zagrodowej. Trzeba ją odrolnić aby móc się pobudować. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu.
W zgłoszeniu oferty napisałem ,że jest gaz ale tylko dlatego ,że jest w trakcie doprowadzania i kiedy ewentualna budowa się zakończy to gaz będzie przy każdej nieruchomości.
Z tej lokalizacji jest wszędzie blisko (sklepy, Szkoła ,Przedszkole ,Żłobek, Kościół, Restauracja, Salon Fryzjerski).
Młodzi ludzie mający dzieci w wieku szkolnym lub przedszkolnym nie muszą się martwić dowozem i odwożeniem dzieci do Torunia do szkół i przedszkoli, gdyż wszystkie placówki mają w zasięgu 5 minut jazdy.
W najbliższej okolicy powstało już kilka bardzo nowoczesnych domów a nowo powstające osiedle bez żadnej przesady można nazwać "Osiedlem Młodych"
Wszystkich zainteresowanych prezentacją lub zakupem działki zapraszamy do kontaktu.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa
 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Szkoła, Centrum handlowe, Fitnes, Las, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej