Mieszkania na wynajem

Pośredniczymy w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy naszym klientom wynajem mieszkań w Toruniu w różnych dzielnicach miasta Kopernika. Wśród dostępnych propozycji znajdują się nieruchomości o różnym metrażu, a także cenie za metr kwadratowy. Posiadamy mieszkania do wynajęcia stworzone zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i blokach z lat siedemdziesiątych i sześćdziesiątych.

Proponujemy również lokale, które położone są w zabytkowych kamienicach w centrum miasta. Większość mieszkań do wynajęcia znajduje się w bardzo dobrych lokalizacjach, połączonych z najważniejszymi miejscami miasta dogodną komunikacją miejską. W naszej ofercie wynajmu mieszkań każdy znajdzie propozycję odpowiadającą jego potrzebom. Lokale do wynajęcia dla naszych klientów położone są na różnych piętrach budynków, dzięki czemu są dostosowane do potencjalnych lokatorów o różnych możliwościach ruchowych.

Proponujemy zarówno kawalerki, jak i wynajem lokum, które posiadają dwa lub trzy pokoje. Zapewniamy też naszym klientom większe apartamenty, które złożone są z czterech lub pięciu pokoi, a ich metraż przekracza niekiedy 100 m2. Możemy też zapewnić pojedyncze pokoje w większych lokalach, które przeznaczone są dla osób dysponujących mniejszymi zasobami finansowymi.

Nasze oferty w większości dotyczą wynajęcia mieszkania w Toruniu, ale pośredniczymy także w wynajmie lokali w miejscowościach położonych w najbliższej okolicy, w tym Lubiczu Górnym i Dolnym, a także Młyńca Pierwszego. Mamy również luksusowe apartamenty w reprezentacyjnych miejscach Gdyni.


Liczba ofert:

1
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
3 400 PLN
Mieszkanie Wynajem Toruń Mokre
Mieszkanie · Wynajem

Jesteś studentem i poszukujesz mieszkania na wynajem w Toruniu? Daj sobie pomóc! Podpowiemy Ci nieco, w jakiej dzielnicy najlepiej szukać, aby znaleźć lokal o możliwie jak największym stosunku komfortu do ceny.

Gdzie znaleźć atrakcyjne mieszkanie na wynajem?

Zdecydowana większość wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, np. Wydział Prawa i Administracji, Wydział Chemii oraz Wydział Nauk o Ziemi, zlokalizowana jest na terenie kampusu w dzielnicy Bielany. Warto również podkreślić, że znajdują się tutaj też Biblioteka Główna oraz Rektorat, a także sporo popularnych klubów studenckich.

Poszukiwania odpowiedniego mieszkania warto więc rozpocząć właśnie od Bielan, zwłaszcza jeżeli zależy nam na wynajęciu mieszkania w kilka osób, z których każda chce mieć własny pokój. Lokale w tej okolicy bardzo często przystosowane są bowiem przez właścicieli specjalnie pod kątem potrzeb studentów, znajdziemy w nich więc kompletne wyposażenie AGD, a także łóżka jednoosobowe.

Jeżeli natomiast poszukujesz czegoś tańszego, a mimo to nie chcesz zbyt mocno oddalać się od pięknej toruńskiej starówki, polecamy obiekty zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu. Znajdziesz tutaj piękny park, zoo, niedaleko mieszczą się też Wydział Filologiczny oraz Wydział Humanistyczny.