Obiekty na wynajem

Dla przedsiębiorstw świadczących usługi na większą skalę lub firm prowadzących działalność przemysłową, proponujemy obiekty na wynajem o dużej kubaturze, od 240 do 7560 m3 powierzchni użytkowej. Są one położone w pobliżu głównych węzłów transportowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, przede wszystkim autostrady A1, a także tras wylotowych w kierunku na Bydgoszcz czy Gdańsk. Proponowane obiekty do wynajęcia zlokalizowane są w większości na terenie Torunia, ale także innych miejscowości w pobliżu Grodu Kopernika.

Wśród naszych propozycji posiadamy w dużej mierze nowoczesne obiekty do wynajęcia, budowane na przestrzeni 20 lat, choć także starsze budynki zostały wyremontowane i dostosowane do obecnych standardów budowlanych. W niektórych z znajdujących się w naszej ofercie budynków dostępna jest również komfortowa przestrzeń magazynowa lub biurowa.

Oferujemy wynajem obiektów o zróżnicowanym profilu cenowym, zależnym od powierzchni budynków, lokalizacji, a także roku budowy. Spory wpływ na koszt utrzymania ma także stan techniczny oraz dodatkowe wyposażenie, w które zostały zaopatrzone budynki usługowe i przemysłowe. Proponujemy naszym klientom zarówno budynki na wynajem położone na jednym poziomie użytkowym, jak i zbudowane z kilku kondygnacji.

Znajdujące się w naszej ofercie budynki są wyposażone w odpowiednie pomieszczenia sanitarne , spełniające ustawowe wymogi bezpieczeństwa. Większość z naszych obiektów do wynajęcia posiada także na terenie nieruchomości miejsca postojowe dla pracowników oraz klientów.


Liczba ofert:

0
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie