Domy na sprzedaż

Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości z Torunia, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa przy takich transakcjach, jak kupno lub sprzedaż następujących obiektów: domy, mieszkania, lokale usługowe i działki. Chętnie sporządzimy dla Państwa wycenę nieruchomości, pomożemy przy uzyskaniu odpowiedniego finansowania, a także w razie potrzeby zapewnimy niezbędne usługi geodezyjne.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo piękne, a jednocześnie bardzo funkcjonalne domy na sprzedaż zlokalizowane w różnych częściach Torunia oraz w jego okolicy, np. w Zamku Bierzgłowskim. Wybierając ofertę z portfolio naszego przedsiębiorstwa, zyskują Państwo przede wszystkim bezpieczeństwo – przed wprowadzeniem nieruchomości do sprzedaży, weryfikujemy bowiem jej status prawny i sprawdzamy, czy nie jest ona obarczona długami.

Jesteśmy również cennym źródłem wiedzy o rynku nieruchomości dla naszych klientów – dlatego właśnie zapewniamy kompetentne doradztwo oraz pomagamy znaleźć lokal odpowiadający ich indywidualnym wymaganiom i potrzebom.

Zapraszamy serdecznie!


Liczba ofert:

9
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
695 000 PLN
Dom Sprzedaż Osiek nad Wisłą
Dom · Sprzedaż
549 000 PLN
Dom Sprzedaż Bobrowniki
Dom · Sprzedaż
595 000 PLN
Dom Sprzedaż Dzikowo
Dom · Sprzedaż
950 000 PLN
Dom Sprzedaż Łubianka
Dom · Sprzedaż
880 000 PLN
Dom Sprzedaż Dębiny
Dom · Sprzedaż
899 000 PLN
Dom Sprzedaż Rozgarty
Dom · Sprzedaż
480 000 PLN
Dom Sprzedaż Szembekowo
Dom · Sprzedaż
550 000 PLN
Dom Sprzedaż Aleksandrów Kujawski
Dom · Sprzedaż
2 950 000 PLN
Dom Sprzedaż Toruń
Dom · Sprzedaż