Domy na wynajem

Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem w wynajmie domów na terenie Torunia oraz innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego, takich jak Lubicz Dolny, Lubicz Górny czy Brzozówka. Oferujemy zarówno małe budynki gospodarcze do wynajęcia, które mają powierzchnię 42 m2, a także nieruchomości o zdecydowanie większej powierzchni, nawet 340 m2, posiadające od dwóch do siedmiu pokoi do przeznaczenia biurowego czy prywatnego.

Oferujemy domy do wynajęcia w urokliwej okolicy, które odznaczają się terenami zielonymi, a także miejscami parkingowymi na terenie posesji. Niektóre z naszych ofert będą świetną opcją dla przedsiębiorców, aby wybrać tę lokalizację na siedzibę własnej działalności gospodarczej. Proponujemy wynajem domów, które zostały zbudowane w latach osiemdziesiątych, jak i nowoczesnych budynków, powstałych po 2000 roku.

Oferowane domy do wynajęcia są położne w bardzo dobrych lokalizacjach, blisko przystanków komunikacji miejskiej lub tras przejazdowych, gwarantujących szybki transport w najważniejsze miejsca Torunia oraz okolic. Znajdujące się w ofercie naszego biura nieruchomości są położone w spokojnych, urokliwych miejscach, w których można odpocząć od zgiełku panującego w centrum dużego miasta, a także spędzić czas na łonie przyrody.

Proponujemy domy na wynajem w bardzo dobrym stanie technicznym, z pełnym zapleczem sanitarnym, które są dostosowane do różnych możliwości finansowych naszych klientów. Oferowane przez naszą firmę obiekty do wynajęcia wyposażone są w potrzebne do codziennego funkcjonowania media, w tym prąd czy wodę.


Liczba ofert:

1
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
2 600 PLN
Dom Wynajem Grębocin
Dom · Wynajem