Lokale na sprzedaż

Potrzebujesz miejsca na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w atrakcyjnej lokalizacji? A może jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą i pragniesz poszerzyć swoją sieć punktów sprzedaży lub realizacji usług? Zapraszamy do nas! Jednym z głównym obszarów działalności naszego biura nieruchomości jest bowiem sprzedaż lokali usługowych i gastronomicznych w Toruniu i okolicy – pomożemy Ci znaleźć obiekt o dokładnie takich parametrach, jakich szukasz.

Sprzedaż lokali użytkowych to dla nas nie pierwszyzna – na przestrzeni lat obsługiwaliśmy już wiele firm z najróżniejszych branż, więc doskonale znamy wymogi przedsiębiorstw działających w sektorze handlowym, czy przemysłowym.

Współpraca z naszym renomowanym biurem nieruchomości oznacza dla Państwa cały szereg korzyści – przede wszystkim jesteśmy bardzo dobrze zorientowani na rynku i chętnie zapewnimy Państwu kompetentne doradztwo.

W ofercie biura znajdują się obiekty o przeznaczeniu na biuro, magazyny, restauracje, bary, a także warsztaty mechaniczne oraz rzemieślnicze – zapraszamy Państwa do kontaktu!


Liczba ofert:

7
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
499 000 PLN
Lokal Sprzedaż Toruń Stare Miasto św. Katarzyny
Lokal · Sprzedaż
2 650 000,30 PLN
Lokal Sprzedaż Toruń Stare Miasto
Lokal · Sprzedaż
625 000 PLN
Lokal Sprzedaż Toruń
Lokal · Sprzedaż
1 900 000 PLN
Lokal Sprzedaż Toruń Katarzynka Polna
Lokal · Sprzedaż
1 390 000 PLN
Lokal Sprzedaż Toruń Wrzosy
Lokal · Sprzedaż
28 000 000 PLN
Lokal Sprzedaż Mielno
Lokal · Sprzedaż
1 500 000 PLN
Lokal Sprzedaż Łysomice
Lokal · Sprzedaż